Finanse i księgowość to nasza pasja. Naprawdę.

Mówi się, że największe bogactwo to robienie rzeczy, które się kocha. W pełni się z tym stwierdzeniem zgadzamy. Z tematyką księgowości i finansów jesteśmy związani od lat – poczynając od ukończonych z wyróżnieniem studiów ekonomicznych na Uniwersytecie Warszawskim, poprzez pierwsze doświadczenia na rynku pracy i założenie własnej działalności, kończąc zaś na działającym od 2016 roku biurze rachunkowym Hexus Profit Sp. z o.o.

Nasze doświadczenie zawodowe, poparte solidną dawką wiedzy, sprawia, że zaufała nam już ponad 100-tka Klientów, którym jesteśmy w stanie doradzać praktycznie na wszystkich płaszczyznach prowadzenia biznesu. Regularnie podnosimy poziom swojej wiedzy i kompetencji poprzez udział w różnorodnych kursach i szkoleniach, co gwarantuje najwyższy standard oferowanych usług, a także stały i systematyczny rozwój.

Zaufanie Klientów stanowi dla nas najwyższą wartość.

To nie są tylko puste słowa. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielka odpowiedzialność ciąży na przedsiębiorcach w kwestiach prawno-podatkowych. Chcemy ułatwić im to zadanie i zagwarantować pełną obsługę księgowo-rachunkową, a przy tym spokój ducha i pewność, że od strony formalnej biznes będzie miał zapewnioną kompetentną i fachową opiekę.

Skup się na prowadzeniu firmy. Księgowość zostaw nam.

Trudne do zinterpretowania ustawy, zmieniające się przepisy podatkowe czy skomplikowane rozliczenia – naszym zdaniem przedsiębiorca powinien skupić się na rozwijaniu swojej firmy, zaś kwestie prowadzenia księgowości zostawić profesjonalistom. To właśnie Hexus Profit. W sytuacji, gdzie inni widzą problemy, my dostarczamy konkretne rozwiązania i otwieramy przed klientem nowe możliwości.

Jesteśmy pewni, że nasza współpraca przyniesie Państwa firmie same korzyści. Zachęcamy do umówienia spotkania w naszym biurze i przekonania się, że nasze słowa mają przełożenie na rzeczywistość.